My Favorite Movies
| Minara's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Blade 1998, R) |
|
| 6 |
Blade II 2002, R) |
|
| 7 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 8 |
Scream 1996, R) |
|
| 9 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 10 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Little Man 2006, PG-13) |












