My Favorite Movies
| minamie13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 5 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 8 |
What Women Want 2000, PG-13) |
|
| 9 |
The Truman Show 1998, PG) |
|
| 10 |
As Good As It Gets 1997, PG-13) |
|
| 11 |
Erin Brockovich 2000, R) |











