My Favorite Movies
| mimi93fl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 3 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 4 |
300 2007, R) |
|
| 5 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Troy 2004, R) |
|
| 11 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Picture This! 2008, Unrated) |
|
| 14 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |














