My Favorite Movies
| mimi876's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Girls Will Be Girls 2002, R) |
|
| 4 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 10 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 11 |
The Hills Have Eyes, Part 2 1985, R) |
|
| 12 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 13 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 14 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 15 |
Honey, I Shrunk the Kids 1989, PG) |
|
| 16 |
Honey, I Blew Up the Kid 1992, PG) |
|
| 17 |
Honey, We Shrunk Ourselves 1996, PG) |
|
| 18 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 19 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Silent Movie 1976, PG) |




















