My Favorite Movies
| mimi1994ps's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 3 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Boy! What a Girl! 1947, Unrated) |
|
| 6 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 7 |
Shut Up And Kiss Me 2004, Unrated) |
|
| 8 |
The Challenge 2003, G) |
|
| 9 |
Selling Innocence 2005, Unrated) |
|
| 10 |
Cadet Kelly 2002, Unrated) |
|
| 11 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Freeway 1996, R) |
|
| 14 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 15 |
Ginger Snaps 2 - Unleashed 2004, R) |
|
| 16 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 17 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 18 |
Twilight 2008, PG-13) |


















