My Favorite Movies
| mimeg15's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988, R) |
|
| 2 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 3 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 4 |
Stephen King's Rose Red 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Creepshow 1982, R) |
|
| 6 |
Creepshow 2 1987, R) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
Highlander 1986, R) |
|
| 9 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 10 |
Home Alone 4 2002, Unrated) |
|
| 11 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 12 |
The Neverending Story 1984, PG) |
|
| 13 |
The Neverending Story II: The Next Chapter 1990, PG) |
|
| 14 |
The NeverEnding Story III - Escape From Fantasia 1994, G) |














