My Favorite Movies
| milksnake23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Dukes of Hazzard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
The Dukes of Hazzard: The Beginning 2007, R) |
|
| 3 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 4 |
Friday Night Lights 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Road House 1989, R) |
|
| 6 |
Glory Road 2006, PG) |
|
| 7 |
RV 2006, PG) |
|
| 8 |
Mr. Baseball 1992, PG-13) |
|
| 9 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Red River 1948, Unrated) |
|
| 11 |
The Shootist 1976, PG) |
|
| 12 |
How the West Was Won 1962, G) |
|
| 13 |
El Dorado 1967, Unrated) |
|
| 14 |
The High and the Mighty 1954, Unrated) |
|
| 15 |
Stagecoach Race 2005, Unrated) |
|
| 16 |
Stagecoach 1939, Unrated) |
|
| 17 |
Donovan's Reef 1963, Unrated) |
|
| 18 |
Blood Alley 1955, Unrated) |


















