My Favorite Movies


  MikkiMurder's Rating My Rating
1
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
2
Rushmore 1998,  R)
3
Underworld 2003,  R)
4
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
5
The Waterboy 1998,  PG-13)
6
Saw II 2005,  R)
7
The Longest Yard 2005,  PG-13)
8
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990,  R)
9
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
10
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
11
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
12
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
13
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
14
50 First Dates 2004,  PG-13)
15
Underworld: Evolution 2006,  R)
16
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
17
Shallow Hal 2001,  PG-13)
18
Sin City 2005,  R)
19
Saw 2004,  R)
20
Saw III 2006,  R)
21
Saw IV 2007,  R)
22
Silent Hill 2006,  R)
23
Scarface 1983,  R)
24
The Ring 2002,  PG-13)
25
Saving Private Ryan 1998,  R)
26
Van Helsing 2004,  PG-13)
27
Jaws 1975,  PG)
28
Apocalypto 2006,  R)
Apocalypto
pretty good for Mel Gibson
29
Ultraviolet 2006,  PG-13)
30
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006,  Unrated)
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm!
LUV'D IT!!!
31
300 2007,  R)
32
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
33
Into the Blue 2005,  PG-13)
Into the Blue
luv it!!!
34
Fantastic Four 2005,  PG-13)
35
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
36
The Lake House 2006,  PG)
37
Last Holiday 2006,  PG-13)
38
Material Girls 2006,  PG)
39
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
40
Dreamgirls 2006,  PG-13)
41
Bubble Boy 2001,  PG-13)
42
The Marine 2006,  PG-13)
43
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
44
Night at the Museum 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments