My Favorite Movies
| mikewyattm's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Marley & Me 2008, PG) |
|
| 6 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 7 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 8 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 12 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 13 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 14 |
White Chicks 2004, PG-13) |














