My Favorite Movies
| mikeperry12's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
A Night at the Roxbury 1998, PG-13) |
|
| 3 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 4 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Apollo 13 1995, PG) |
|
| 11 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Wrongfully Accused 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 14 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Employee of the Month 2006, PG-13) |
|
| 18 |
The Emperor's New Groove 2000, G) |
|
| 19 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 20 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 21 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |





















