My Favorite Movies
| mikebibbywins's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rounders 1998, R) |
|
| 2 |
Good Will Hunting 1997, R) |
|
| 3 |
Boyz n the Hood 1991, R) |
|
| 4 |
Snatch 2001, R) |
|
| 5 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 6 |
The Departed 2006, R) |
|
| 7 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 8 |
The Color of Money 1986, R) |
|
| 9 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Beach 2000, R) |
|
| 11 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 12 |
Shallow Hal 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Stuck On You 2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 15 |
The Truman Show 1998, PG) |
|
| 16 |
From Dusk Till Dawn 1996, R) |
|
| 17 |
The X-Files - Fight the Future 1998, PG-13) |
|
| 18 |
Enemy at the Gates 2001, R) |
|
| 19 |
Enemy of the State 1998, R) |
|
| 20 |
Crank 2006, R) |




















