My Favorite Movies
| mikeB1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Royal Tenenbaums 2002, R) |
|
| 2 |
Dead Man 1995, R) |
|
| 3 |
The Life Aquatic with Steve Zissou 2004, R) |
|
| 4 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 5 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 6 |
The Adventures of Baron Munchausen 1989, PG) |
|
| 7 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 11 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 12 |
Ed Wood 1994, R) |
|
| 13 |
Rushmore 1998, R) |
|
| 14 |
Fargo 1996, R) |
|
| 15 |
Broken Flowers 2005, R) |















