My Favorite Movies
| Mike99890's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |
|
| 3 |
Goal II: Living the Dream 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Final Goal 1995, R) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 7 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 11 |
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978, Unrated) |
|
| 12 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 14 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 15 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 16 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 17 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 18 |
Coach Carter 2005, PG-13) |

















