My Favorite Movies
| mike69nc's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 9 |
Grease 1978, PG) |
|
| 10 |
Office Space 1999, R) |
|
| 11 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 13 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 14 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 15 |
50 First Dates 2004, PG-13) |















