My Favorite Movies
Give list a short description
| Mignonnete's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
What Dreams May Come 1998, PG-13) |
|
| 9 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 10 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 11 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 13 |
Somewhere in Time 1980, PG) |
|
| 14 |
Message in a Bottle 1999, PG-13) |














