My Favorite Movies
| mierdrac's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 5 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 7 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 8 |
Evil Dead 2 1987, R) |
|
| 9 |
Army of Darkness 1993, R) |
|
| 10 |
The Evil Dead 1981, R) |
|
| 11 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 12 |
Con Air 1997, R) |
|
| 13 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Matchstick Men 2003, PG-13) |
|
| 15 |
National Treasure 2004, PG) |















