My Favorite Movies


  miele50's Rating My Rating
1
Gladiator 2000,  R)
2
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
3
King Kong 2005,  PG-13)
4
Shrek 2 2004,  PG)
5
Saw II 2005,  R)
6
The Incredibles 2004,  PG)
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
Braveheart 1995,  R)
9
The Ring 2002,  PG-13)
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
11
Pretty Woman 1990,  R)
12
School of Rock 2003,  PG-13)
13
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
14
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
15
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
16
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
17
300 2007,  R)
18
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
20
Grease 1978,  PG)
21
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
22
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
23
Step Up 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments