My Favorite Movies


  mickhoaquino's Rating My Rating
1
Halloween - Resurrection 2002,  R)
2
Final Destination 2000,  R)
3
Final Destination 2 2003,  R)
4
Final Destination 3 2006,  R)
5
The Final Destination 2009,  R)
6
Forrest Gump 1994,  PG-13)
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
8
Wrong Turn 2: Dead End 2007,  Unrated)
9
Slumdog Millionaire 2008,  R)
10
Saw 2004,  R)
11
Saw II 2005,  R)
12
Saw III 2006,  R)
13
Saw IV 2007,  R)
14
Saw V 2008,  R)
15
A Walk to Remember 2002,  PG)
16
The Parent Trap 1998,  PG)
17
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
18
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
19
I Still Know What You Did Last Summer 1998,  R)
20
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006,  R)
21
Feast 2006,  R)
22
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
23
Mirrors 2008,  R)
24
One Missed Call 2007,  PG-13)
25
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
26
Bring It On 2000,  PG-13)
27
Jennifer's Body 2009,  R)
28
Dead Silence 2006,  R)
29
Stay Alive 2006,  PG-13)
30
Silent Hill 2006,  R)
31
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009,  Unrated)
32
Bring It On: Fight to the Finish 2009,  PG-13)
33
Saw VI 2009,  R)
34
Drag Me to Hell 2009,  PG-13)
35
The Blair Witch Project 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments