My Favorite Movies
| michelle7455's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Hostel 2006, R) |
|
| 3 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Running Scared 2005, R) |
|
| 6 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 8 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 9 |
American History X 1998, R) |
|
| 10 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 11 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 12 |
The Omen 2006, R) |
|
| 13 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 14 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Saw II 2005, R) |
|
| 16 |
Saw 2004, R) |
|
| 17 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 18 |
Jason Goes to Hell - The Final Friday 1993, R) |
|
| 19 |
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986, R) |
|
| 20 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |




















