My Favorite Movies
| Michelle2707's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 2 |
As Good As It Gets 1997, PG-13) |
|
| 3 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Heart and Souls 1993, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
Overboard 1987, PG) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |










