Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  michael652's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
Shrek 2001,  PG)
5
Shrek 2 2004,  PG)
6
Hairspray 2007,  PG)
7
Chicago 2002,  PG-13)
8
Dreamgirls 2006,  PG-13)
9
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
10
The Incredibles 2004,  PG)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
Van Helsing 2004,  PG-13)
13
School of Rock 2003,  PG-13)
14
Cars 2006,  G)
15
Gandhi 1982,  PG)
16
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
17
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
18
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
19
Mask 1985,  PG-13)
20
Ratatouille 2007,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments