Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  michaded's Rating My Rating
1
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
Mission Impossible 2
it wicked!!!!!!!!!!!!!!!!
2
The James Bond Story 1999,  Unrated)
The James Bond Story
wounderfull!!!!!!!!!!!!!!!!1
3
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
4
Harry Potter in the Hood 2007,  Unrated)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
6
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011,  PG-13)
10
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
13
Transporter 3 2008,  PG-13)
14
Transporter 2 2005,  PG-13)
15
The Transporter 2002,  PG-13)
16
Ghost Rider 2007,  PG-13)
17
Jeepers Creepers 2001,  R)
18
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
19
TMNT 2007,  PG)
20
Spiderman 1990,  Unrated)
21
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978,  Unrated)
22
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
23
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
24
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
25
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
26
X-Men 2000,  PG-13)
27
X-Men Origins - Wolverine 2009,  PG-13)
28
Silent Hill 2006,  R)
29
Sex and the City 2008,  R)
30
Blood and Sex Nightmare 2008,  Unrated)
31
Push 2009,  PG-13)
32
Jumper 2008,  PG-13)
33
The Good, the Bad and the Ugly (Il Buono, il Brutto, il Cattivo.) 1966,  R)
34
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) 2007,  Unrated)
35
Avatar 2009,  PG-13)
36
Avatar: The Last Airbender: Book 3 2007,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments