My Favorite Movies
Give list a short description
| micaheunice93's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 4 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 5 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 8 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 10 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 12 |
Saw II 2005, R) |
|
| 13 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Shutter 2008, PG-13) |














