My Favorite Movies


  miakusaints's Rating My Rating
1
12 2007,  PG-13)
12
hmmm.
2
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
tenacious D rocks.
3
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
i love you toby! :pp
4
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
ISNT that scary. lol
5
American Pie 1999,  R)
American Pie
all hail the STIFLERS.
6
Push 2009,  PG-13)
Push
? dakota fanning.
7
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
... ?
8
The Twins Effect 2 (Chin gei bin 2: Fa dou daai jin) 2004,  Unrated)
The Twins Effect 2 (Chin gei bin 2: Fa dou daai jin)
i love vampires. i love the vprince kazaf here, he's a vampire but he goes out under the heat of the sun just to see the love of his life. :pp he cant even suck human blood. haha he feeds blood through the human blood bank. what a cute vampy. ;pp
9
Fast & Furious 2009,  PG-13)
Fast & Furious
i just love the cars. waaa.
10
The Game Plan 2007,  PG)
The Game Plan
it made me cry. sigh*
11
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
12
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments