Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mhy21's Rating My Rating
1
The Mummy 1999,  PG-13)
2
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
3
X-Men 2000,  PG-13)
4
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
8
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
9
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
10
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
11
XXX 2002,  PG-13)
12
Mission Impossible 1996,  PG-13)
13
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
14
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
15
The Count of Monte Cristo 2002,  PG-13)
16
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
17
Kate & Leopold 2001,  PG-13)
18
Somewhere in Time 1980,  PG)
19
While You Were Sleeping 1995,  PG)
20
Notting Hill 1999,  PG-13)
21
Schindler's List 1993,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments