Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mgur's Rating My Rating
1
Dead Ringers 1988,  R)
2
The Royal Tenenbaums 2002,  R)
3
Zoolander 2001,  PG-13)
4
Taxi Driver 1976,  R)
5
Gerry 2002,  R)
6
The Brown Bunny 2003,  Unrated)
7
Rushmore 1998,  R)
8
The Cook, the Thief, His Wife & Her Lover 1989,  NC-17)
9
Blade Runner 1982,  R)
10
A Scanner Darkly 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments