My Favorite Movies
| mgsrpeter's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 3 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 4 |
Love Is All There Is 1996, R) |
|
| 5 |
Life or Something Like It 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Knockaround Guys 2001, R) |
|
| 7 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 8 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Trust the Man 2006, R) |
|
| 10 |
Exit Wounds 2001, R) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Live! 2007, R) |
|
| 13 |
Children of the Corn 5 - Fields of Terror 1998, R) |
|
| 14 |
Cleaner 2007, R) |
|
| 15 |
The Ugly Truth 2009, R) |
|
| 16 |
Priest 2011, PG-13) |
|
| 17 |
One More Kiss 1999, Unrated) |
|
| 18 |
Shadow Company 2007, Unrated) |
|
| 19 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Love Don't Cost a Thing 2003, PG-13) |



















