My Favorite Movies
| mg2damax's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 2 |
Nacho Libre 2006, PG) |
|
| 3 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 4 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 5 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Robin Hood: Men in Tights 1993, PG-13) |
|
| 15 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
















