My Favorite Movies
| mfox2k1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 4 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 5 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 6 |
Phone Booth 2003, R) |
|
| 7 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 8 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 9 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 10 |
Batman Begins 2005, PG-13) |










