My Favorite Movies
| mfou88's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
There Will Be Blood 2007, R) |
|
| 2 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Changeling 2008, R) |
|
| 4 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 5 |
Gran Torino 2008, R) |
|
| 6 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 8 |
12 Angry Men (Twelve Angry Men) 1957, Unrated) |
|
| 9 |
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975, R) |
|
| 10 |
The Curious Case of Benjamin Button 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Unforgiven 1992, R) |
|
| 12 |
Seven Pounds 2008, PG-13) |












