My Favorite Movies


  meunierj7's Rating My Rating
1
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
Resident Evil - Apocalypse
resident evil rox love the games love the film
2
Resident Evil 2002,  R)
3
Saw III 2006,  R)
4
Saw II 2005,  R)
Saw II
saw two is the more gory one
5
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
just one dumb ass hilarious film
6
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
yer gettin attacked by bees is awsome try it lol
7
Saw 2004,  R)
8
Saw IV 2007,  R)
9
Halloween 1978,  R)
10
Halloween - Resurrection 2002,  R)
11
Halloween H2O 1998,  R)
12
Halloween II 1981,  R)
13
Halloween III - Season of the Witch 1982,  R)
14
Halloween 2007,  R)
15
Dawn of the Dead 2004,  R)
16
Dawn of the Dead 1978,  R)
17
The Hills Have Eyes 2006,  R)
18
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
19
Beautiful People 1998,  R)
20
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
21
Forrest Gump 1994,  PG-13)
22
The Green Mile 1999,  R)
23
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
Die Hard 3: With a Vengeance
absolutly awsome film
24
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
25
The Fifth Element 1997,  PG-13)
The Fifth Element
awsome movie milla jovovich rox
26
Armageddon 1998,  PG-13)
Armageddon
i love this film bit sad at the end when he kills himself like to save the world but gr8
27
Die Hard 1988,  R)
28
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
29
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments