My Favorite Movies
| merkyg's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Man Who Knew Too Little 1997, PG) |
|
| 4 |
Clue 1985, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Dave 1993, PG-13) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Larger Than Life 1996, PG) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 13 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 14 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |














