My Favorite Movies
| merceditas1977's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wuthering Heights 1992, PG) |
|
| 2 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 3 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 4 |
The Hours 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Gone With the Wind 1939, G) |
|
| 6 |
Alfie 2004, R) |
|
| 7 |
In the Name of the Father 1993, R) |
|
| 8 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Don Juan DeMarco 1995, PG-13) |
|
| 10 |
Before Sunrise 1995, R) |










