My Favorite Movies
| Menphes's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 2 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 3 |
The Punisher 2004, R) |
|
| 4 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 5 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 6 |
BASEketball 1998, R) |
|
| 7 |
Robin Hood: Men in Tights 1993, PG-13) |
|
| 8 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Beavis and Butt-Head Do America 1996, PG-13) |
|
| 10 |
Reservoir Dogs 1992, R) |
|
| 11 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |












