My Favorite Movies


  memegurl09's Rating My Rating
1
Enough 2002,  PG-13)
Enough
I LOVE THIS MOVIE
2
Dreamgirls 2006,  PG-13)
Dreamgirls
it was the best movie ever
3
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
4
Love and Basketball 2000,  PG-13)
5
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
6
The Fighting Temptations 2003,  PG-13)
7
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
8
Kiss The Girls 1997,  R)
9
The Princess Diaries 2001,  G)
10
Training Day 2001,  R)
11
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
12
Daddy Day Care 2003,  PG)
13
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
14
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
15
The Cheetah Girls 2 2006,  G)
16
Mean Girls 2004,  PG-13)
17
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
18
Taxi 2004,  PG-13)
19
Barbershop 2 - Back in Business 2004,  PG-13)
20
Queen of the Damned 2002,  R)
21
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
22
Deliver Us from Eva 2003,  R)
23
Madagascar 2005,  PG)
24
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
25
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
Gridiron Gang
this movie is very beautiful
26
How to Eat Fried Worms 2006,  PG)
27
Woman Thou Art Loosed 2004,  R)
Woman Thou Art Loosed
this movie is one that every person for everywhere should see because it is real it's life
28
Waist Deep 2006,  R)
Waist Deep
THIS MOVIE IS GOOD

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments