My Favorite Movies
| melson531's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Philadelphia 1993, PG-13) |
|
| 2 |
Big Trouble in Little China 1986, PG-13) |
|
| 3 |
The Crow 1994, R) |
|
| 4 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 5 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 6 |
300 2007, R) |
|
| 7 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Hero 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Da Vinci Code Decoded 2004, Unrated) |










