Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  melsgirl23's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Loved it. Good story. Funny
2
Wedding Crashers 2005,  R)
3
300 2007,  R)
300
Thought it was a very good movie. All about heart and fighting for what you believe in. Based on the true story of the SPARTANS.
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Finding Nemo 2003,  G)
6
Shrek 2001,  PG)
7
Forrest Gump 1994,  PG-13)
8
V for Vendetta 2006,  R)
9
Office Space 1999,  R)
10
Hitch 2005,  PG-13)
11
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
12
Saving Private Ryan 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments