My Favorite Movies
| melissiam16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Are We Done Yet? 2007, PG) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 10 |
300 2007, R) |
|
| 11 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 15 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 16 |
The Torch 1950, Unrated) |
|
| 17 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 18 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 19 |
Shoot 'Em Up 2007, R) |
|
| 20 |
Max Payne 2008, PG-13) |
|
| 21 |
The Haunting of Molly Hartley 2008, PG-13) |





















