Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MELISSAPIOCHE's Rating My Rating
1
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
2
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
3
The Santa Clause 1994,  PG)
4
King Arthur 2004,  PG-13)
5
War (Rogue Assassin) 2007,  R)
6
Eight Below 2006,  PG)
7
Thumbelina 1994,  G)
8
Duma 2005,  PG)
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
11
Say Anything... 1989,  PG-13)
12
The Notebook 2004,  PG-13)
13
This Christmas 2007,  PG-13)
This Christmas
I wish I could see this movie! darn! LOL! hehehe!!!!
14
Beauty And The Beast - Belle's Magical World 2003,  G)
15
Men of Honor 2000,  R)
16
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
17
Mary Poppins 1964,  G)
18
The Little Mermaid 1989,  G)
19
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000,  G)
The Little Mermaid II - Return to the Sea
This movie is funny and exciting but not only that but it is also adventurous.
20
Down to You 2000,  PG-13)
21
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
22
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
Save the Last Dance 2
I wish I could see the movie. Who ever watched it before me is lucky and well not fair that I haven't watched it. LOL!
23
Shall We Dance 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments