My Favorite Movies
| melascr09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Meet the Robinsons 2007, G) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Shaolin Soccer 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 6 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 7 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 8 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 9 |
Mulan 1998, G) |
|
| 10 |
Mulan II 2004, G) |
|
| 11 |
The Others 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 13 |
Kicking & Screaming 2005, PG) |
|
| 14 |
Soccer Dog: The Movie 1999, PG) |
|
| 15 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 16 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 17 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 18 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 19 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 20 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 21 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 22 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 23 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 24 |
Date Movie 2006, PG-13) |
























