My Favorite Movies
Give list a short description
| mehganh's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Jungle Book 1967, G) |
|
| 2 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 3 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 4 |
Elf 2003, PG) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Open Season 2006, PG) |
|
| 7 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 8 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 9 |
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 2001, PG) |
|
| 10 |
The 6th Man 1997, PG-13) |
|
| 11 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 12 |
Hoosiers 1989, PG) |
|
| 13 |
The Polar Express 2004, G) |













