My Favorite Movies


  megjah's Rating My Rating
1
Dazed and Confused 1993,  R)
2
ATL 2006,  PG-13)
3
Alpha Dog 2006,  R)
4
American History X 1998,  R)
American History X
well done, ending was a sad one.
5
The Illusionist 2006,  PG-13)
The Illusionist
omg omg.
the ending was amazingg!!!!!!!!!!
6
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
Dodgeball - A True Underdog Story
nobody makes me bleed my own blood. NOBODY!
7
Glory Road 2006,  PG)
8
Rocky 1976,  PG)
Rocky
classic
9
The Hills Have Eyes 2006,  R)
The Hills Have Eyes
fucking creepy.
10
The Italian Job 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments