Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  meghanm2003's Rating My Rating
1
Girl, Interrupted 1999,  R)
2
Cars 2006,  G)
3
The Cider House Rules 1999,  PG-13)
4
Wild Hogs 2007,  PG-13)
5
Twister 1996,  PG-13)
6
Twister 1989,  PG)
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
9
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
12
Daddy Day Camp 2007,  PG)
13
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
14
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
15
Back to the Future 1985,  PG)
16
Back to the Future Part II 1989,  PG)
17
Back to the Future Part III 1990,  PG)
18
Meatballs 1979,  PG)
19
Hush 1998,  PG-13)
20
Ernest Goes to Camp 1987,  PG)
21
Camp Nowhere 1994,  PG)
22
Ernest Scared Stupid 1991,  PG)
23
Ernest Goes to Jail 1990,  PG)
24
Ernest in the Army 1998,  PG)
25
The Horse Whisperer 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments