My Favorite Movies
| Megan911's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 2 |
Saved! 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Hangover 2009, R) |
|
| 4 |
Domino 2005, R) |
|
| 5 |
Super Troopers 2002, R) |
|
| 6 |
Friday Night Lights 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Empire Records 1995, PG-13) |
|
| 8 |
Catch and Release 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Lords of Dogtown 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 12 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 13 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 14 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 15 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 16 |
The Sandlot 1993, PG) |
|
| 17 |
Toy Story 2 1999, G) |
|
| 18 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 19 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |
|
| 20 |
Whip It 2009, PG-13) |
|
| 21 |
I Love You, Man 2009, R) |





















