My Favorite Movies
| mcsnaithy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Going Overboard 1989, R) |
|
| 7 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Saturday Night Live: The Best of Adam Sandler 1999, Unrated) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Big Daddy 1999, PG-13) |










