My Favorite Movies


  mcrloverfrank's Rating My Rating
1
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
IT IS THE BEST ANIMATED FILM EVER!
2
Love for Rent (Amor en alquiler) 2004,  R)
Love for Rent (Amor en alquiler)
i love this romantic comedy
3
The Notebook 2004,  PG-13)
4
A Walk to Remember 2002,  PG)
5
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
6
Step Up 2006,  PG-13)
7
Grease 1978,  PG)
8
Donnie Darko 2001,  R)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
Napoleon Dynamite 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments