My Favorite Movies


  mckenzieoneal's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
it's hiarious
2
Final Destination 2 2003,  R)
Final Destination 2
scary but funny
3
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
i don't want to ride a roller coster ever agian but mabey
4
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006,  PG-13)
Larry the Cable Guy: Health Inspector
coulden't stop laughin
5
Cars 2006,  G)
Cars
I loved Mater
6
Leprechaun 2 1994,  R)
Leprechaun 2
he got high and i coulden't stop laughin
7
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
13 Going on 30 (Suddenly 30)
Hilarious
8
Phat Girlz 2006,  PG-13)
Phat Girlz
idk
9
Are We There Yet? 2003,  PG)
Are We There Yet?
the deer got me i loved it
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
I loved because of the walrus and everything
11
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
hard to remember it
12
Failure to Launch 2006,  PG-13)
Failure to Launch
the chipmuck got him and me
13
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
i'm about to have a BF =she's about to have a bitch fit HILARIOUS
14
Because I Said So 2007,  PG-13)
Because I Said So
LOVED IT!!!
15
The Hot Chick 2002,  PG-13)
The Hot Chick
i had my period ok that was so funny when the grandma and grand mother left
16
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
Coulden't stop watching it i loved it and i diden't stop laughing
17
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Funny
18
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
I LOVE IT
19
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
I love the couger in the car that was funny
20
American Dreamz 2002,  PG-13)
American Dreamz
kind of retarded
21
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
The Phantom of the Opera
My favorite musical i love it i could watch it over and over agian
22
Friday 1995,  R)
Friday
funny
23
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
ok
24
Friday After Next 2002,  R)
25
Next Friday 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments