Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mckenzief's Rating My Rating
1
A Touch of Churchill, A Touch of Hitler ,  Unrated)
2
The Nephew 1998,  Unrated)
3
The Broken Chain 1994,  Unrated)
4
Surveillance 24/7 2007,  Unrated)
5
What Babies Want 2004,  Unrated)
6
Witness Protection 1999,  R)
7
The Seventh Floor 1994,  R)
8
Victim Of Love (Raw Heat) 1991,  PG-13)
9
Murder 101 1991,  PG-13)
10
Desperate Living (Edited Version) 1977,  R)
11
Female Trouble 1975,  NC-17)
12
The Dentist 1932,  PG)
13
L.A. Confidential 1997,  R)
14
Laws of Attraction 2004,  PG-13)
15
Grey Owl 1999,  PG-13)
16
The Lawnmower Man 1992,  R)
17
Love Affair 1994,  PG-13)
18
A Family Thing 1996,  PG-13)
19
The Deceivers 1988,  PG-13)
20
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments