My Favorite Movies
| McGarret's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 6 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 7 |
Super Troopers 2002, R) |
|
| 8 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 9 |
Fargo 1996, R) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 12 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981, PG) |
|
| 13 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Batman Begins 2005, PG-13) |














