Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Mcflygirl123's Rating My Rating
1
Evolution 2001,  PG-13)
2
Back to the Future 1985,  PG)
3
Just Married 2003,  PG-13)
Just Married
FUNNY AS HELL!!
4
House of Wax 2005,  R)
House of Wax
OMG!! I WANNA SEE THIS FILM SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BADLY!!!!!!! WAA!!!
5
War of the Worlds 2005,  PG-13)
6
Flight of the Phoenix 2004,  PG-13)
7
See Spot Run 2001,  PG)
8
Back to the Future Part II 1989,  PG)
9
Back to the Future Part III 1990,  PG)
Back to the Future Part III
I Love The Back to The Future Films, Although The First One Is The Best!!
10
Lord of War 2005,  R)
11
Ghost 1990,  PG-13)
12
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
OMG! Patrick Swayze! LMAO...But It's A Great Film!
13
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
14
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
15
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
16
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
17
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
18
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments